Видеорегистратор сетевой IP Uniview NVR502-09B-IQ Black

Видеорегистратор NVR502-09B-IQ – это 9-канальное сетевое устройство для записи, сохранения и воспроизведения видео в цифровом формате IP с максимальным качеством записи 16 МП. Оснащенный такими смартфункциями – обнаружение транспортного средства, пересечения линии, вторжения, температуры, сверхвысокого движения – он обеспечит высокий уровень вашей безопасности.
Особенности:
- Поддержка видеоформатов Ultra 265/H.265/H.264,
- Поддержка стандартных камер ONVIF (профиль S, профиль G, профиль T) и протоколов RTSP,
- Поддержка HDMI и VGA одновременный выход,
- 2 HDD х 16 Тб,
- Технология ANR для повышения надежности хранения, когда сеть отключена,
- Поддержка облачного обновления.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Uniview |
| Страна производитель | Китай |
| Поддержка RAID | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип видеорегистратора | IP |
| Общие | |
| Высота | 315 мм |
| Длина | 53 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Интерфейсы | |
| Количество USB-портов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2000 г |
| Вихідна пропускна спроможність | 160 Mbps |
| Вхідна пропускна спроможність | 320 Mbps |
| Відеовиходи | HDMI, VGA |
| До підтримуваних дисків * max ємність диска | 2 x 16 ТБ |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +50 °C |
| К-ть тривожних виходів | 2 |
| К-ть тривожних входів | 8 |
| Компанія-виробник | Uniview |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість аудіовиходів | 1 |
| Число аудиовходов | 1 |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 9 |
| Кількість каналів, що відтворюються з архіву, залежно від роздільної здатності | Смартфункції вимкнені: 2 x 16 МП @ 30 к/с, 2 x 12 МП @ 30 к/с, 4 x 4K @ 30 к/с, 8 x 4 МП @ 30 к/с, 9 x 3 МП @ 30 к/с, 9 x 1080P @ 30 к/с. Смартфункції ввімкнені: 2 x 12 МП @ 30 к/с, 2 x 4K @ 30 к/с, 6 x 4 МП @ 30 к/с, 8 x 3 МП @ 30 к/с, 9 x 1080P @... |
| Максимальна кількість віддалених підключень | 128 |
| Максимальна кількість каналів, що одночасно відтворюються з архіву | 9 |
| Максимальна роздільна здатність запису | 16 Мп |
| Максимальна роздільна здатність підтримуваних камер | 16 Мп |
| Сетевые интерфейсы | Ethernet 1000 Мбіт/с, Ethernet 100 Мбіт/с |
| Напряжение питания | DC 12V/3A |
| Передача живлення на камери | немає |
| Потужність споживання | ≤ 12 Вт |
| Підтримка камер 4K | Є |
| Підтримка смарт-функцій | Є |
| Підтримувані протоколи | TCP/IP,P2P,NTP,DHCP,PPPoE,HTTP,HTTPS,DNS,DDNS,SNMP,SMTP,NFS,RTSP,IPV6 |
| Робоча вологість | Не більш 90% |
| Роздільна здатність HDMI-виходу | 1080p, 2K, 4K |
| Розміри | 380 × 315 × 53 мм |
| Смарт-функції | Вхід/вихід з області, Перетин лінії, Розпізнавання транспортного засобу, Теплова картка, Підрахунок людей, Метадані (атрибути) |
| Сумарний обсяг жорстких дисків | 32 ТБ |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип та кількість роз'ємів USB | Передня панель: 1 x USB2.0, Задня панель: 1 x USB2.0, 1 x USB3.0 |
| Тип устройства | Реєстратори |
| Тип інтерфейсу HDD | SATA |
Информация для заказа
- Цена: 11 795 ₴

