Мультигибридный регистратор Uniview XVR302-32Q3 Black

Uniview XVR302-32Q3 – мультигибридный видеорегистратор, который поддерживает до 32 аналоговых камер и 4 IP-камеры. Он является универсальным решением для построения систем видеонаблюдения, позволяющего использовать камеры разных типов одновременно в одной системе.
Ключевые свойства:
Поддержка видеоформатов H.265/H.264.
Поддержка звука через коаксиальный кабель (только для камер с протоколом Uniview CVI).
Поддержка TVI, AHD, CVI, CVBS, IP-камер с адаптивным доступом.
32-канальный вход BNC.
Поддержка 1-канального выхода CVBS, 1-канального выхода VGA, 1-канального выхода HDMI с разрешением до 4K (3840 x 2160).
Большое расстояние передачи по коаксиальному кабелю.
Поддержка протоколов ONVIF и RTSP.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Uniview |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеорегистратора | HDVR |
| Функциональность | Pentaplex |
| Общие | |
| Высота | 326 мм |
| Длина | 53 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Интерфейсы | |
| Количество USB-портов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Нет |
| Вес | 2600 г |
| Вихідна пропускна спроможність | 160 Mbps |
| Вхідна пропускна спроможність | 80 Mbps |
| Відеовиходи | BNC, VGA, HDMI |
| До підтримуваних дисків * max ємність диска | 2 x 8 ТБ |
| Диапазон рабочих температур | -10 ° ~ + 55 ° C |
| К-ть тривожних виходів | 1 |
| К-ть тривожних входів | 4 |
| Компанія-виробник | Uniview |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість аналогових каналів (входи BNC) | 32 |
| Кількість аудіовиходів | 1 |
| Число аудиовходов | 1 |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Кількість каналів, що відтворюються з архіву, залежно від роздільної здатності | Аналог: 16 x 8 Мп Lite@8, 16x 5 Мп Lite@12, 16x 4 Мп Lite@15, 16 x 1080P@15, 16 x 720@30,IP: 16 x 720P@30, 8 x 1080P@30, 4 x 4 Mп@30, 2 x 8 Мп@30. |
| Максимальна кількість віддалених підключень | 128 |
| Максимальна кількість каналів, що одночасно відтворюються з архіву | 16 |
| Максимальна роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Максимальна роздільна здатність підтримуваних камер | 8 Мп |
| Сетевые интерфейсы | Ethernet 100 Мбіт/с, Ethernet 1000 Мбіт/с |
| Передача живлення на камери | немає |
| Потужність споживання | ≤ 38W |
| Підтримка камер 4K | Є |
| Підтримка смарт-функцій | Є |
| Підтримувані протоколи | TCP/IP,P2P,UPnP,DHCP,HTTP,HTTPS,DNS,DDNS,SMTP,NTP |
| Робоча вологість | Не більш 90% |
| Роздільна здатність HDMI-виходу | 4K, 2K, 1080p |
| Розміри | 380 х 326 х 53 мм |
| Смарт-функції | Виявлення руху, Залишені предмети, Трекінг об'єктів, Розпізнавання обличчя |
| Сумарний обсяг жорстких дисків | 16 TБ |
| Технологія передачі відео | IP, HD-CVI, AHD, CVBS, HD-TVI |
| Тип та кількість роз'ємів USB | Задня панель 1 x USB 3.0, Передня панель: 1 x USB 2.0 |
| Тип устройства | Реєстратори |
| Тип інтерфейсу HDD | SATA |
Информация для заказа
- Цена: 15 168 ₴

