IP-відеокамера Speed Dome Uniview IPC6854ER-X40G-VF White

Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем та дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу та складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандарт ONVIF і за необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим програмним забезпеченням Milestone.
Особливості камери:
Високоякісне зображення з 4MP, 1/1,8'' CMOS-сенсором,
Основний потік: 4 МП (2688 * 1520), макс. 30 кадрів за секунду, Додатковий потік: 2 МП (1920 * 1080), макс. 30 кадрів за секунду, Третій потік: D1 (720*576), макс. 30 кадрів за секунду,
40-кратний оптичний зум,
Інтелектуальне запобігання вторгненням, підтримка фільтрації помилкових тривог, включаючи виявлення перетину лінії, вхід до зони, вихід із зони,
Підрахунок людей, підтримка підрахунку потоку людей та моніторингу щільності скупчення людей, підходить для різних статистичних сценаріїв,
Технологія Lighthunter забезпечує надвисоку якість зображення в умовах низького освітлення,
Smart IR, до 250 м,
Тривога 7 входів та 2 виходи, аудіо 1 вхід та 1 вихід.
Професійна IP камера Uniview пропонує розширені можливості при відстеженні тривожних подій, забезпечує гарантовано високий рівень відмовостійкості та безпеки, здійснює одночасну візуальну та звукову реєстрацію того, що відбувається. Камера забезпечує тривожне сповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження та здатна працювати з професійним програмним забезпеченням для систем відеоспостереження. Така камера робить роботу системи IP-відеоспостереження максимально ефективною та надійною, повністю відповідаючи високим критеріям професійного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 300 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Вага | 5000 г |
| Висота | 497 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 270 мм |
| Об'єктив | |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 7 мм |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Немає |
| WDR (dB) | 120 |
| Аудіо вхід | Є |
| Аудіовихід | Є |
| Співвідношення сигнал/шум | >56dB |
| Дальність підсвічування | від 101 до 300 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 250 м |
| Двостороннє аудіо | Є |
| День/ніч | Є |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -40 °C ~ +70 °C |
| Діафрагма | Автоматична |
| Захист від перенапруги | 6 кВ |
| Значення діафрагми | F1.2 - F4.6 |
| К-ть тривожних виходів | 2 |
| К-ть тривожних входів | 7 |
| Кут огляду по вертикалі | 35.6° ~ 1.2° |
| Кут огляду по горизонталі | до 70 |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2688*1520) |
| Максимальне значення фокусної відстані | 228 |
| Маски приватності | Є |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 1000 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC6854ER-X40G-VF |
| Оптичні технології | LightHunter |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP, SSL/TLS</p> |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | AC 24 В, DC 24 В |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Розміри | Φ270 x 497 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,0005 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.0005Lux (F1.2, AGC ON) 0Lux with IR |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Вхід/вихід з області, Детекція людини, Перетин лінії, Підрахунок людей, Інтелектуальне запобігання вторгненню, Підтримка фільтрації помилкових тривог, Визначення щільності натовпу, Виявлення звуку, Виявлення руху, Сигналізація втручання, Автотрекінг |
| Споживання | Макс. 61 Вт |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP66 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Фокусна відстань | 228 |
| Форм-фактор | Роботизована (Speed-dome) |
| Формат стиснення аудіо | G.711U, G.711A |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 4MP (2688*1520), Max 30fps, Sub Stream: 2MP (1920*1080), Max 30fps, Third Stream: D1 (720*576), Max 30fps |
| Швидкість затвора | 1 -1/100000 c |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 104 500 ₴


