IP-відеокамера вулична Speed Dome Uniview IPC6612SR-X33-VG White

- В наявності
- Код: 101190
25 422 ₴
- +380 (67) 636-01-90
IP-відеокамера вулична Speed Dome Uniview IPC6612SR-X33-VG забезпечує детальне всебічне відеоспостереження на різних об'єктах. Завдяки потужній ІК-підсвічуванню і вдосконаленому алгоритму програмної обробки, камера дозволяє знімати на відстані до 30 м в умовах слабкої освітленості. Швидке й точне фокусування, адаптивне ІЧ ідсвічування, корпус класу захисту IP66 і здатність працювати в великому температурному діапазоні (-40 ° C - + 65 ° C) - ці параметри дозволяють камері працювати практично в будь-яких умовах. Камера, в першу чергу призначена для моніторингу відкритих територій, а так само для охорони периметра території. Крім того, камера має вбудований захист від стрибків напруги до 4 кВ.
Основні характеристики і особливості:
Високоякісне зображення з 2-мегапіксельним 1/2,8-дюймовим CMOS-сенсором,
1920*1080@30 кадрів/с в основному потоці,
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
33-кратний оптичний зум дозволяє ближче розглядати об'єкти,
Інтелектуальне запобігання вторгненням, підтримка фільтрації хибних спрацьовувань, включаючи виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в зону, виходу з зони,
Виявлення руху, виявлення аудіо, тривога втручання,
Технологія LightHunter забезпечує надвисоку якість зображення в умовах низької освітленості,
Оптичний WDR (широкий динамічний діапазон) до 120 дБ,
Живлення DC12V або PoE+ (IEEE 802.3at),
Аудіо 1 вхід та 1 вихід, тривога 2 входи та 1 вихід,
Micro SD, до 256 ГБ,
Інтелектуальне ІЧ-підсвічування, відстань ІЧ-підсвічування до 150 м,
Захист від пилу IP66.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 300 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Вага | 4000 г |
| Висота | 370 мм |
| Додаткове джерело живлення | PoE |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 220 мм |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3at / PoE+ |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Аудіо вхід | Є |
| Аудіовихід | Є |
| Співвідношення сигнал/шум | >50dB |
| Дальність підсвічування | від 101 до 300 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 150 м |
| Двостороннє аудіо | Є |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | <ul><br> <li>Лінза 4,5 мм: Детекція: 72,9 м, Спостереження: 29,2 м, Розпізнавання: 14,6 м, Ідентифікація: 7,3 м</li><br> <li>Лінза 148,5 мм: Детекція: 2187,9 м, Спостереження: 875,2 м, Розпізнавання: 437,6 м, Ідентифікація: 218,8 м</li><br></ul> |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -40 °C ~ +65 °С |
| Діафрагма | Автоматична |
| Захист від перенапруги | 6 KV |
| Значення діафрагми | F1.5 - F4.0 |
| К-ть тривожних виходів | 1 |
| К-ть тривожних входів | 2 |
| Кут огляду по вертикалі | 33.46° ~ 1.44° |
| Кут огляду по горизонталі | до 70 |
| Максимальна роздільна здатність | 2 Мп (1920*1080) |
| Маски приватності | Є |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC6612SR-X33-VG |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP,SSL/TLS</p> |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE+ (802.3at) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | Ø 220 x 370 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,001 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.001 Lux (F1.5, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Інтелектуальне запобігання вторгненню, Підтримка фільтрації помилкових тривог, Перетин лінії, Вхід/вихід з області, Виявлення звуку, Виявлення руху, Сигналізація втручання |
| Споживання | Max. 25 W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP66 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Роботизована (Speed-dome) |
| Формат стиснення аудіо | G.711U, G.711A |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 2MP (1920*1080), Max 30fps, 720P (1280*720), Max 30fps, D1 (720*576), Max 30fps, |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 25 422 ₴


