IP-відеокамера Uniview IPC3612SB-ADF28KM-I0 White

Камера Uniview – це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем та дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу та складності. Обладнання підтримує відкритий галузевий стандартам ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим ПЗ Milеstone. спеціалістів-інсталяторів. Висока якість зображення та безвідмовна робота стали запорукою успіху техніки Uniview. Камери Uniview привносять в IP відеоспостереження кілька корисних можливостей, серед яких: - Розвинені функції автономної відеоаналітики, інтелектуальне підсвічування, що усуває засвіти, підтримка прогресивного алгоритму компресії Н.265 та ін.
Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних та прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати детальне зображення високої якості під час роботи у звичайних або складних умовах освітленості, і навіть знімає у повній темряві. Нічна ІЧ підсвічування даної камери має інтелектуальне підстроювання яскравості, що дозволяє уникнути «засвіту» об'єктів, розташованих близько до камери – наприклад, осіб людей, що наблизилися. Це дозволяє зберегти на відео добре помітні деталі, що дуже важливо для високорівневих охоронних систем. Інтелектуальний алгоритм керування дозволяє навіть «вести» об'єкт у кадрі, постійно підлаштовуючи яскравість ІЧ підсвічування найбільш оптимальним чином для кращої якості зображення. Ця особливість наголошує на професійній орієнтованості серії Uniview, адже більшість IP-відеокамер у подібній ціновій категорії аналогічної можливості не мають.
Розширені можливості відеомоніторингу включають:
- Перегляд відео в режимі «онлайн» і автоматичний або ручний ситуаційний менеджмент, Можливість налаштування детектора руху по окремих зонах (до 4-х) з різною чутливістю, Доступність у режимі 24/7 та високий рівень відмовостійкості, за допомогою мобільного додатка для iOS: EZView або спрощена версія EZLive-UNV, Android: EZView або спрощена версія EZLive, а також веб -браузера,
- Можливість передачі трьох відеопотоків для балансування навантаження на мережу передачі.
Камера має функцію виявлення руху з чутливістю, що настроюється, здатна реєструвати спроби навмисного впливу на камеру охоронного відеоспостереження: спроби розфокусувати або закрити об'єктив, відключити мережу, зняти камеру та ін.
Розширений динамічний діапазон DWDRФункція DWDR дозволяє використовувати розширений динамічний діапазон для покращення зображення. DWDR забезпечує набагато кращу якість відео при нерівномірному освітленні в різних частинах кадру. Коли об'єктив камери фіксує яскраві та темні ділянки одночасно, камера динамічно змінює витримку, намагаючись зафіксувати максимум градацій яскравості та кольору. В результаті роботи функції WDR дуже яскраві об'єкти на зображенні стають темнішими і їх деталі краще відрізняються у кадрі. Темні ділянки зображення, у свою чергу, стають світлішими і не втрачають деталізації через слабку контрастність картинки. Таким чином, DWDR дозволяє передавати градації кольору зображення з максимальною достовірністю.
На відміну від збільшення дозволу, використання функції DWDR не призводить до зростання потоку відеоданих та підйому навантажень та на мережу передачі. Також зображення з широким динамічним діапазоном не потребує додаткового місця зберігання на накопичувачі. При цьому на практиці DWDR дозволяє досягти набагато кращої помітності малоконтрастних деталей у кадрі.
Технологія смарт-кодування дозволяє набагато ефективніше стискати відеопотік. Дана технологія виділяє рухомі об'єкти в кадрі та здійснює їх компресію окремо від основної статичної картинки. Такий підхід дає можливість у рази знижувати навантаження мережі передачі даних і помітно економити місце на дискових сховищах. Смарт-кодування дозволяє зменшувати бітрейт до 10 разів, при цьому технологія однаково успішно може використовуватися як при компресії як кодеком Н.265, так і кодеком Н.264.
Запис на картку пам'яті SDЗапис на картку пам'яті дозволяє використовувати камеру автономно. Це може знадобитися на віддалених об'єктах чи об'єктах без підведених засобів комунікації: на дачах, гаражах тощо. Переглянути запис з картки пам'яті можна на комп'ютері або підключивши камеру до зовнішнього монітора. У разі навіть не доведеться виймати карту пам'яті з камери.
Залежно від дозволу відеозапису, SD карти ємністю 32 ГБ вистачає приблизно на 5-10 днів безперервної зйомки. У режимі запису за рухом 32-гігабайтної картки може вистачити на місяць і більше, якщо трафік у місці відеоспостереження не надто інтенсивний. Природно, камера використовує можливість циклічного перезапису – при вичерпанні місця на карті пам'яті новий запис буде здійснюватися поверх раніше записаного відео.
Професійна IP камера Uniview пропонує розширені можливості при відстеженні тривожних подій, забезпечує гарантовано високий рівень відмовостійкості та безпеки, здійснює одночасну візуальну та звукову реєстрацію того, що відбувається. Камера забезпечує тривожне сповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження та здатна працювати з професійним програмним забезпеченням для систем відеоспостереження. Така камера робить роботу системи IP-відеоспостереження максимально ефективною та надійною, повністю відповідаючи високим критеріям професійного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Висота | 94.1 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110.5 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Вага | 42000 г |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | <p>Детекція: 43,4 м, Спостереження: 17,4 м, Розпізнавання: 8,7 м, Ідентифікація: 4,3 м</p> |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Захист від перенапруги | 4 KV |
| Значення діафрагми | F1.6 |
| Кут огляду по вертикалі | 57,1° |
| Кут огляду по горизонталі | від 101 до 110 |
| Максимальна роздільна здатність | 2 Мп (1920*1080) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC3612SB-ADF28KM-I0 |
| Оптичні технології | LightHunter |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>IPv4, IPv6, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP, SSL /TLS, SSH</p> |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | Φ110,5 x 94,1 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,001 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.001 Lux (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Серія | Prime |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт-функції | Вхід/вихід з області, Детекція людини, Перетин лінії, Підрахунок людей |
| Споживання | Max. 5 W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Турельна |
| Формат стиснення аудіо | G.711U, G.711A |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 2MP (1920*1080), Max 30fps, 720P (1280*720), Max 30fps, 720P (1280*720), Max 30fps, D1 (720*576), Max 30fps, 640*360, Max 30fps, D1 (720*576), Max 30fps, 640*360,Max 30fps, 2CIF(704*288), Max 30fps, CIF(352*288), Max 30fps, |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 4 543 ₴



