IP-відеокамера ZKTeco ES-852T12C-C White

Принцип роботи
Відеокамера ZKTeco зі стандартом передачі сигналу IP призначена для відеоспостереження в режимі реального часу на будь-яких об'єктах. Камера дозволяє вести відеоспостереження з роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080).
Пристрій пристосований до роботи в умовах слабкого освітлення завдяки ультрасучасному об'єктиву з великою апертурою F1.0 та світлодіодним підсвічуванням теплого білого кольору. Це рішення забезпечує справжню ідентифікацію 24/7.
Камера оснащена інтелектуальним шумоподавленням 2D і 3D, що забезпечує власника високою якістю відео зображення. Міцна механічна конструкція та корпус цієї камери забезпечують ступінь захисту IP67, тому можуть довгий час протистояти воді та пилу. А допустиме відхилення вхідної напруги 10% камери дозволяє безпечно працювати в екстремальних або нестабільних умовах живлення.
Діапазон робочих температур від -30°C до +60°C дає можливість адаптуватися до різних умов навколишнього середовища. Живлення походить від блоку живлення DC 12В ± 10% із споживанням до 3 Вт.
Камера сумісна з реєстраторами інших виробників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 29 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Вага | 380 г |
| Висота | 107 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 107 мм |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | DWDR |
| Аудіо вхід | Немає |
| Аудіовихід | Немає |
| Вибухозахищена | Немає |
| Визначення автомобільних номерів | Немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Дальність підсвічування | від 16 до 29 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 20 м |
| Двостороннє аудіо | Немає |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | <p></p> |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Значення діафрагми | F1.0 |
| Кут огляду по горизонталі | від 71 до 90 |
| Максимальна роздільна здатність | 2 Мп (1920*1080) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | ES-852T12C-C |
| Протитуманний | Оптичний |
| Протоколи | <p style=″text-align: justify″>TCP/IP, UDP, HTTP, IGMP, ICMP, DHCP, RTP/RTSP, DNS, DDNS, FTP, NTP, PPPoE, UPNP, SMTP, SNMP</p> |
| Профіль ONVIF | Profile S |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Реєстрація проекту | Немає |
| Робоча вологість | Не більше 90% |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 107 x 107 x 78 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,01 лк |
| Світлочутливість (детально) | 0.01Lux / F1.0 |
| Серія | BioPro |
| Слот для SD карти пам'яті | Немає |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Розпізнавання обличчя, Перетин лінії, Залишені предмети, Сигналізація втручання, Підрахунок людей |
| Споживання | Макс. 3 Вт |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип матриці | Sony STARVIS™ CMOS |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Турельна |
| Формат стиснення аудіо | G7.11u |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | Основний потік: 1080P@25 к/с,<br>Додатковий потік: D1(720*576)@25 к/с, VGA(640*480)@25 к/с. |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 3 784 ₴



