IP-відеокамера ZKTeco DL-855L28B-E3

IP-відеокамера ZKTeco DL-855L28B-E3 - це купольна IP-камера з оптичним моторизованим об’єктивом, що поєднує високу якість відеоспостереження з інтегрованою функцією розпізнавання облич. Цифрові функції, такі як підтримка режиму коридору 9:16, шумозаглушення (2D/3D DNR) та компенсація засвітки (HLC, BLC), дозволяють адаптувати камеру до різних сценаріїв використання. Наявність до 5 зон приватності та регіонів інтересу (ROI) забезпечує гнучке налаштування зон спостереження. Підтримка протоколу Onvif (Profile S) дозволяє інтегрувати камеру в системи відеоспостереження інших виробників. Технологія РоЕ дозволяє значно знизити енергоспоживання, адже живлення та передача сигналу відбувається по одному кабелю. Завдяки передовим технологіям, міцній металевій конструкції та універсальним відеоінтелектуальним функціям, вона є ідеальним вибором для систем безпеки в офісах, магазинах, складах чи приватних будинках.
Особливості:
1/2,8-дюймовий CMOS-сенсор Sony STARVIS,
Подвійне потокове кодування H.265+,
Високоякісний оптичний об'єктив: 3,6~10,8 мм,
Ефективний діапазон ІЧ-підсвічування 30 м,
Вбудоване живлення від мережі PoE,
Вбудований алгоритм розпізнавання обличчя,
Доступна інтелектуальна відеоаналітика: перетин лінії, залишені предмені, підрахунок людей,
Підтримка кількох веббраузерів (IE / Firefox / Chrome / Safari),
Віддалений перегляд через хмару P2P через мобільний додаток/VMS,
Захист від перенапруги до 6 кВ,
Металевий корпус з класом захисту IP67 - від води, пилу та різких перепадів температури.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 500 г |
| Висота | 93.3 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 102 мм |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | DWDR |
| Аудіо вхід | Є |
| Аудіовихід | Немає |
| Вбудований динамік | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Вибухозахищена | Немає |
| Визначення автомобільних номерів | Немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| Двостороннє аудіо | Немає |
| День/ніч | Є |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Діафрагма | Автоматична |
| Захист від перенапруги | 6 кВ |
| Значення діафрагми | F1.7 - F3.3 |
| Кут огляду по горизонталі | від 91 до 100 |
| Максимальна роздільна здатність | 5 Мп (2560*1920) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | DL-855L28B-E3 |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>TCP/IP, UDP, HTTP, DHCP, RTSP, NTP</p> |
| Профіль ONVIF | Profile S |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Реєстрація проекту | Немає |
| Робоча вологість | Не більше 90% |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 5 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 102 × 93.3 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,1 лк |
| Світлочутливість (детально) | Колір: 0,1 лк@F1,7 (AGC увімкнено),<br>Чорно-білий: 0,001 лк@F1,7 (AGC увімкнено). |
| Серія | BioEco |
| Слот для SD карти пам'яті | Немає |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Розпізнавання обличчя, Залишені предмети, Сигналізація втручання, Підрахунок людей |
| Споживання | 3 Вт |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип матриці | Sony STARVIS™ CMOS |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Купольна |
| Формат стиснення аудіо | G7.11u |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, H.265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | Основний потік: 5MP@20к/с/ 4MP@25к/с/ 3MP@25к/с/ 1080P@25к/с/ 960P@25к/с/ 720P@25к/с,<br>Додатковий потік: D1@25к/с/ VGA@25к/с/ CIF@25к/с. |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 5 624 ₴

