IP-відеокамера Uniview IPC3618LR3-DPF28-F White

Камера Uniview - це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем і дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандартам ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим ПО Milеstone.
Устаткування для систем відеоспостереження марки Uniview вже багато років присутній на ринку і користується заслуженою популярністю у фахівців -інсталляторов. Висока якість зображення і безвідмовна робота стали запорукою успіху техніки Uniview. Камери Uniview привносять в IP відеоспостереження кілька корисних можливостей, серед яких: розвинені функції автономної відеоаналітики, інтелектуальна підсвічування, що усуває засвітки, підтримка прогресивного алгоритму компресії Н.265 і ін.
Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних і прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати деталізоване зображення високої якості при роботі в звичайних або складних умовах освітленості, і навіть знімає в повній темряві. Нічна ІК підсвічування даної камери має інтелектуальну підстроювання яскравості, що дозволяє уникнути « засвіти » об'єктів, розташованих близько до камери – наприклад, осіб наблизилися людей. Це дозволяє зберегти на відео добре помітні деталі, що дуже важливо для високорівневих охоронних систем. Інтелектуальний алгоритм управління дозволяє навіть « вести » об'єкт в кадрі, постійно підлаштовуючи яскравість ІК підсвічування найбільш оптимальним чином, для кращої якості зображення. Ця особливість підкреслює професійну орієнтованість серії Uniview, адже більшість IP-відеокамер вХоднев цінової категорії аналогічної можливості не мають.
Розширені можливості відеомоніторингу включають:
Перегляд відео в режимі « онлайн » і автоматичний або ручний ситуаційний менеджмент,
Можливість настройки детектора руху як по стандартній сітці, так і по окремих зонах (до 4-х) з різною чутливістю,
Доступність в режимі 24/7 і високий рівень відмовостійкості,
Легке адміністрування системи за допомогою мобільного додатку для iOS: EZView або спрощена версія EZLive-UNV , Android: EZView або спрощена версія EZLive , а також веб-браузера,
Можливість передачі трьох відеопотоків для балансування навантаження на мережу передачі даних.
- Світлочутлива матриця: 1/3 ″CMOS 8Мп
- Роздільна здатність відеозапису: 3840х2160, 20 кадрів/с
- Компресія зображення: Ultra 265, H.265, H. 264, MJPEG
- Характеристики об'єктива: фіксований 2,8 мм
- Дальність ІК підсвічування: 30 м
- Підтримка РОЕ: є
- Підтримка ONVIF: є
- матеріал корпусу: метал
- Ступінь захисту корпусу від пилу і вологи: IP67
- Діапазон робочих температур: -30/+ 60 градусів Цельсія.
Камера має функцію виявлення руху з настроюваної чутливістю.
Розширений ий динамічний діапазон WDR 120 дБФункція WDR дозволяє використовувати розширений динамічний діапазон для покращення зображення. WDR забезпечує набагато кращу якість відео при нерівномірному освітленості в різних частинах кадру. В результаті роботи функції WDR дуже яскраві об'єкти на зображенні стають темнішими і їх деталі краще розрізняються в кадрі. Темні ділянки зображення, в свою чергу, стають боле світлими і не втрачають деталізації через слабку контрастності картинки. Таким чином, WDR дозволяє передавати колірні градації зображення з максимальною достовірністю.
На відміну від збільшення дозволу, використання функції WDR не приводить до зростання потоку відеоданих і підйому навантаження на мережу передачі. Також зображення з широким динамічним діапазоном не вимагає додаткового місця для зберігання на накопичувачі. При цьому на практиці WDR дозволяє домогтися набагато кращого розрізнення малоконтрастних деталей в кадрі.
Технологія смарт-кодування дозволяє набагато ефективніше стискати відеопотік. Дана технологія виділяє рухомі об'єкти в кадрі і здійснює їх компресію окремо від основної статичної картинки. Такий підхід дає можливість в рази знижувати навантаження на мережі передачі даних і помітно економити місце на дискових сховищах. Смарт-кодування дозволяє зменшувати бітрейт до 10 разів, при цьому технологія однаково успішно може використовуватися при компресії як кодеком Н.265, так і кодеком Н.264.
Налаштування за допомогою утиліти EZTToolВикористовуючи цю керуючу утиліту можливо:
- Змінити IP адреса камери,
- Налаштувати якість зображення, включаючи яскравість/контраст, експозицію, шумозаглушення, різкість, рівень стиснення відео, динамічний діапазон і ін .,
- Відрегулювати відеопотоки,
- Оновити прошивку.
Регулювання частоти кадрів, шумозаглушення, яскравості/контрасту, експозиції і інших параметрів,
Налаштування Smart функцій відеоаналітики (контроль перетину умовних кордонів),
Регулювання кольору зображення ,
Зміна IP-адреси камери,
Управління швидкістю передачі відеоданих, форматами компресії і якістю відеосигналу,
Налаштування розкладу роботи,
Параметри зон і чутливості виявлення руху,
Відкриття або закриття доступу до каміре для різних користувачів, створення нових або видалення старих акаунтів,
Налаштування оповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження про тривожні події.
Професійна IP камера Uniview пропонує розширені можливості при відстеженні тривожних подій, забезпечує гарантовано високий рівень відмовостійкості і безпеки, здійснює одночасну візуальну і звукову реєстрацію відбувається. Камера забезпечує тривожне сповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження і здатна працювати з професійним ПО для систем відеоспостереження. Така камера робить роботу системи IP-відеоспостереження максимально ефективної і надійної, повністю відповідаючи високими критеріями професійного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 29 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 330 г |
| Висота | 96 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 118 мм |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 4 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Співвідношення сигнал/шум | >56dB |
| Дальність підсвічування | від 16 до 29 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | <p>Лінза 2,8 мм: Детекція: 84,0 м, Спостереження: 33,6 м, Розпізнавання: 16,8 м, Ідентифікація: 8,4 м Лінза 4.0 мм: Детекція: 120,0 м, Спостереження: 48,0 м, Розпізнавання: 24,0 м, Ідентифікація: 12,0 м</p> |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Діафрагма | Автоматична/ручна |
| Значення діафрагми | F2.0 |
| Кут огляду по вертикалі | 60.1° |
| Кут огляду по горизонталі | від 111 до 120 |
| Максимальна роздільна здатність | 8 Мп (3840*2160) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC3618LR3-DPF28-F |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL,QoS</p> |
| Профіль ONVIF | Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча напруга | DC 12 В ± 25% |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 8 Мп |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | Φ 118 × 96 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,05 лк |
| Світлочутливість (детально) | Color: 0.05 Lux (2.0, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Серія | Easy |
| Слот для SD карти пам'яті | Немає |
| Споживання | Max 5W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Турельна |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, H.265+, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 8MP (3840*2160): Max. 20 fps,5MP(2944*1656): Max. 30 fps, 4MP(2560*1440): Max. 30 fps, 2MP(1920*1080): Max. 30 fps, 720P (1280*720): Max. 20 fps, 4CIF (704*576): Max. 20 fps |
| Швидкість затвора | 1 -1/100000 c |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 4 755 ₴


