IP-відеокамера Speed Dome Uniview IPC6412LR-X5P White

Роботизована (Speed Dome) IP-відеокамера Uniview IPC6412LR-X5P, призначена для установки всередині приміщень, забезпечує круговий огляд і має оптичний зум, який дозволяє детально розглянути віддалені об'єкти. Завдяки вбудованим ІЧ-підсвічуванні з ефективною дистанцією 30 м, камера дозволяє знімати в умовах слабкої освітленості і в повній темряві. Камера, в першу чергу призначена для моніторингу великих чи довгих приміщень: холів, офісних центрів, залів, складів, торгових і сервісних підприємств, для ведення спостереження в спортивних спорудах, в навчальних закладах, державних установах і т.д.
Основні характеристики і особливостіКамера оснащена 1/2.3 ″CMOS матрицею з роздільною здатністю 2 Мп і здатна знімати відео з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080). Камера має чутливість 0,03 люкс, трансфокальний об'єктив 2.7 ~ 13.5 мм, 5-кратний оптичний зум, панорамування 350 ° і нахил вгору до + 90 °. Частота кадрів при зйомці з роздільною здатністю 1920x1080 становить 30 к/с.
Пристрій підтримує трехпотоковое відео, призначене для зниження навантаження з відеореєстратора і мережі, а також для спрощення доступу через інтернет. Архівація відзнятих матеріалів п оізводітся за допомогою відеокодеків Ultra 265, H.265 і H.264, ефективно заощаджують місце на жорсткому диску відеореєстратора або карті пам'яті. Камера має слотом для карт пам'яті Micro SD ємністю до 256ГБ.
Функціональність камери включає підтримку технологій HLC, BLC, приватних зон, ROI (області інтересів), детекцию руху. Коли камеру підтримується до 1024 пресетів і повернення в вихідну позицію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Вага | 750 г |
| Висота | 143 мм |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Ширина | 129 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 4 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | DWDR |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | <ul><li><p>Detect: 43.4 -217 м</p></li><li><p>Observe: 17.4 -86.8 м</p></li><li><p>Recognize: 8.7 -43.4 м</p></li><li><p>Identify: 4.3 -21.7 м</p></li></ul> |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 98 ft |
| Діапазон робочих температур | -10 °C — +50 °C |
| Діафрагма | Автоматична |
| Значення діафрагми | F1.2 |
| Кут огляду по вертикалі | 16°~55.1° |
| Кут огляду по горизонталі | від 101 до 110 |
| Максимальна роздільна здатність | 2 Мп (1920*1080) |
| Маски приватності | Є |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC6412LR-X5P |
| Протоколи | <p>IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL</p> |
| Профіль ONVIF | Profile S, Profile G |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В ± 25%, PoE (IEEE 802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 Мп |
| Розмір матриці | 1 / 2,9'' |
| Розміри | Φ129 ×143 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,03 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.03 lux (F1.2,AGC ON), 0 lux with IR |
| Серія | Easy |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Споживання | Max 12W |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD, up to 256 GB |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Роботизована (Speed-dome) |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, Ultra 265, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | Main Stream:1080P (1920×1080):Max. 30 fps, Sub Stream:720P (1920×1080):Max. 30 fps, Third Stream: CIF (352×288): Max. 30 fps |
| Швидкість затвора | Auto/Manual, shutter time: 1 s ~ 1/100000 s |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 7 926 ₴


