IP-відеокамера вулична Uniview IPC562E-DUG White

Камера серії Uniview - це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем і дозволяє створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандартам ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим ПО Milеstone.
Устаткування для систем відеоспостереження марки Uniview вже багато років присутній на ринку і користується заслуженою популярністю у фахівців -інсталляторов. Висока якість зображення і безвідмовна робота стали запорукою успіху техніки Uniview. Серія Uniview привносить в IP відеоспостереження ще кілька корисних нововведень, серед яких: розвинені функції автономної відеоаналітики, інтелектуальна підсвічування, що усуває засвітки, підтримка прогресивного алгоритму компресії Н.265 і ін.
Серед ключових плюсів цієї камери - моторизований об'єктив. Переваги моторизованого об'єктива очевидні. По-перше, на етапі монтажу і налаштування немає необхідності вручну шестигранником виставляти різкість і збільшення об'єктива, балансуючи на драбині під стелею. Ці параметри можна налаштувати з комп'ютера, зручно розташувавшись в кріслі. По-друге, прямо в процесі роботи камери оператор при необхідності може збільшувати деталізацію або включати загальний план, в залежності від ситуації. На камері з ручним регулюванням об'єктива це неможливо. І по-третє, завжди можна гнучко і швидко змінити початкові налаштування встановленої камери, якщо є в цьому виникає потреба.
Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних і прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати деталізоване зображення високоїякості при роботі в звичайних або складних умовах освітленості.
Розширені можливості відеомоніторингу включають:
Перегляд відео в режимі «онлайн» і автоматичний або ручний ситуаційний менеджмент,
Автоматична робота Smart-функції, яка стежить за перетинанням заданих контрольних ліній,
Можливість настройки детектора руху як по стандартній сітці, так і по окремих зонах (до 4-х) з різною чутливістю,
Доступність в режимі 24/7 і високий рівень відмовостійкості,
Легке адміністрування системи за допомогою мобільного додатку для iOS: EZView або спрощена версія EZLive-UNV , Android: EZView або спрощена версія EZLive , а також веб-браузера,
Можливість передачі трьох відеопотоків для балансування навантаження на мережу передачі даних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Ширина | 151.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Аудіо вхід | Є |
| Аудіовихід | Є |
| Вага | 48000 г |
| Визначення автомобільних номерів | Немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Двостороннє аудіо | Є |
| День/ніч | Є |
| Діапазон робочих температур | -20 °C ~ +60 °C |
| Діафрагма | Автоматична |
| Захист від перенапруги | 6KV |
| Значення діафрагми | F1.2 |
| К-ть тривожних виходів | 1 |
| К-ть тривожних входів | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 2 Мп (1920*1080) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC542E-DLC-C |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>IPv4, IGMP,ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, SSL, TLS</p> |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча напруга | AC 24 В ± 10%, DC 12 В ± 10%, PoE (802.3af ) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 Мп |
| Розмір матриці | 1 / 2,9'' |
| Розміри | 151.5 x 71 x 65 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,001 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.001 Lux (F1.2, AGC ON) B/W:0.0001 Lux(F1.2, AGC ON) |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Вхід/вихід з області, Перетин лінії, Підрахунок людей, Розпізнавання обличчя |
| Споживання | Макс. 6.8 Вт |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип об'єктива | Без об'єктива |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 128 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Корпусна (box) |
| Формат стиснення аудіо | G.711 |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 2MP (1920×1080): Max. 30 fps, D1 (720×576): Max.30 fps |
| Швидкість затвора | 1/6~1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 9 154 ₴



