Очисний набір для оргтехніки 2E PILL (2E-SK140LC)

влевовправо
● Призначення для моніторів, телевізорів, ноутбуків, смартфонів, оргтехніки тощо,
● Очищення від бруду, пилу та плям,
● Об’єм рідини, мл 140,
● Склад рідини вода 97-99.6%, дегідроацетат натрію 0.1-0.5%, поверхнево-активні емульгатори 0.1-0.5%, активні миючі засоби 0.1-0.5%, полігідрохлорид 0.03-0.09%
● Очищення від бруду, пилу та плям,
● Об’єм рідини, мл 140,
● Склад рідини вода 97-99.6%, дегідроацетат натрію 0.1-0.5%, поверхнево-активні емульгатори 0.1-0.5%, активні миючі засоби 0.1-0.5%, полігідрохлорид 0.03-0.09%
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 55 мм |
| Довжина: | 140 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 55 x 140 мм |
| Розміри | об’єм рідини, мл 140 |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴


