Граблі для листя Fiskars Solid (XL) 135090 (1015645)

- В наявності 2 од.
- Код: 204254
2 062 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Ергономічний держак грабель для листя Fiskars Solid має полегшену конструкцію, яка виконана з висококласного сплаву алюмінію,
● інструмент зручно сидить в руках, практично не ковзає і не приносить дискомфорт під час використання,
● за допомогою даного садового інвентарю можна швидко і ефективно прибирати сміття у дворі, опал листя і гілки в саду, свіжоскошену траву з газону,
● зуби граблів розташовані таким чином, щоб максимально захоплювати навіть дуже дрібне сміття,
● завдяки підвищеній гнучкості зубів можна не боятися, що вони погнутися або поламаються
● інструмент зручно сидить в руках, практично не ковзає і не приносить дискомфорт під час використання,
● за допомогою даного садового інвентарю можна швидко і ефективно прибирати сміття у дворі, опал листя і гілки в саду, свіжоскошену траву з газону,
● зуби граблів розташовані таким чином, щоб максимально захоплювати навіть дуже дрібне сміття,
● завдяки підвищеній гнучкості зубів можна не боятися, що вони погнутися або поламаються
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 42 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Висота | 646 мм |
| Вага | 800 г |
| Ширина | 1735 мм |
| Розміри | 1735 x 646 x 42 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 640 x 50 x 1720 мм |
| Вага брутто | 800 |
| Тип пристрою | Граблі та сапки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 062 ₴

