Тестер кабелю UNI-T UT683KIT

влевовправо
● Трасування кабелів RJ11 >,3000 м, RJ45>, 100 м,
● Режим NCV,
● Роз'єм для гарнітури 3,5 мм,
● Послідовна видача імпульсів у лінії,
● Тестування телефонних ліній на полярність та замикання,
● Час роботи >,8 годин
● Режим NCV,
● Роз'єм для гарнітури 3,5 мм,
● Послідовна видача імпульсів у лінії,
● Тестування телефонних ліній на полярність та замикання,
● Час роботи >,8 годин
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 460 г |
| Вага брутто | 460 |
| Висота | 65 мм |
| Довжина: | 230 |
| Метод роботи | Трасування кабелів RJ11> 3000 м, RJ45> 100 м |
| Особливості | Послідовна видача імпульсів лінії, Тестування телефонних ліній на полярність та замикання, Режим NCV |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 65 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 825 ₴


