Цифровий мультиметр Bosch GDM 600-15 Professional

влевовправо
● Діапазон безперервності 600 Ω,
● Змінний струм, А 600,
● Клас безпеки CAT III 600 В,
● Напруга, В 3,
● Опір, Ом 40 MΩ,
● Роздільна здатність по напрузі змінного струму, В 0.1,
● Роздільна здатність по опору 0.01 МОм,
● Ступінь захисту IP65
● Змінний струм, А 600,
● Клас безпеки CAT III 600 В,
● Напруга, В 3,
● Опір, Ом 40 MΩ,
● Роздільна здатність по напрузі змінного струму, В 0.1,
● Роздільна здатність по опору 0.01 МОм,
● Ступінь захисту IP65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 980 г |
| Вага брутто | 980 |
| Висота | 95 мм |
| Довжина: | 210 |
| Метод роботи | Напруга змінного та постійного струму, Змінний та постійний струм, Опір, Ємність, Частота, Безперервність зі звуковим зворотним зв'язком. |
| Особливості | Може записувати і відображати мінімальні, максимальні і середні значення |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 95 x 210 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | IP65 CAT III 600 V |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 822 ₴


