Прилад приймально-контрольний пожежний ″Tiras PRIME L″

- В наявності 3 од.
- Код: 204094
18 344 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Базові зони: 16,
● Сповіщувачів в зоні: 32,
● Напруга в зоні: 24 В,
● Виходи: ″Пожежа″, ″Несправність″, 2 релейні виходи для оповіщення чи контролю автоматики,
● Інтрефейси: 2x RS-485 (довжина шини до 1000 м), USB-C, Ethernet,
● Розширення (через RS-485): до 16 пристроїв загалом, до 8 M-OUT8R або M-OUT2R box, до 8 ПУІЗ Tiras 1X,
● Основне живлення: 220 В,
● Резервне живлення: АКБ 2x 7-8 А•год,
● 280х280х80 мм
● Сповіщувачів в зоні: 32,
● Напруга в зоні: 24 В,
● Виходи: ″Пожежа″, ″Несправність″, 2 релейні виходи для оповіщення чи контролю автоматики,
● Інтрефейси: 2x RS-485 (довжина шини до 1000 м), USB-C, Ethernet,
● Розширення (через RS-485): до 16 пристроїв загалом, до 8 M-OUT8R або M-OUT2R box, до 8 ПУІЗ Tiras 1X,
● Основне живлення: 220 В,
● Резервне живлення: АКБ 2x 7-8 А•год,
● 280х280х80 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 365 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси для зовнішніх пристроїв | 2x RS-485, (довжина шини до 1000 м) USB-C, Ethernet |
| Вага | 2440 г |
| Вага брутто | 2440 |
| Входи/виходи | Виходи ″Пожежа″, ″Несправність″ 2 релейні виходи для оповіщення чи контролю автоматики |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Кількість зон | 16 |
| Модулі розширення | GSM (при встановленому модулі M-2G), 4G (модуль M-LTE), Wi-Fi (модуль M-WiFi) |
| Напруга в зоні/шлейфі | 32 |
| Особливості | Розширення (через RS-485) до 16 пристроїв загалом, до 8 M-OUT8R або M-OUT2R box, до 8 ПУІЗ Tiras 1X |
| Резервне живлення | 2 свинцево-кислотні або LiFePO4 АКБ на 7-8 А•год |
| Робоча температура | -5 - +40 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 100 x 390 мм |
| Розміри | 350х365х100 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Пожежні централі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 344 ₴

