Прилад приймально-контрольний Tiras ″Orion NOVA M (LTE)″

- В наявності 2 од.
- Код: 204082
8 089 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● 8 дротові зони в базі, До 64 зон в системі (дротові + бездротові),
● 32 груп/64 користувача/3 виходи/8 сценаріїв,
● Силовий транзисторний вихід, Сигнальний транзисторний вихід,
● Канали зв'язку 4G та 2G (GSM), 4G (LTE), 2SIM,
● Основне живлення: 220 В, 50 Гц,
● Резервне живлення: Свинцево-кислотна АКБ або LiFePO4 АКБ на 7/9 А•год
● 32 груп/64 користувача/3 виходи/8 сценаріїв,
● Силовий транзисторний вихід, Сигнальний транзисторний вихід,
● Канали зв'язку 4G та 2G (GSM), 4G (LTE), 2SIM,
● Основне живлення: 220 В, 50 Гц,
● Резервне живлення: Свинцево-кислотна АКБ або LiFePO4 АКБ на 7/9 А•год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4G | 4G (LTE) |
| Ethernet | з додатковим модулем (M-NET+) |
| GPRS | 4G та 2G (GSM) 2SIM |
| Wi-Fi | з додатковим модулем (M-WiFi) |
| Бездротові зони | 64 (дротові + бездротові) |
| Вага | 1260 г |
| Вага брутто | 1260 |
| Живлення | 187-242 В |
| Кількість груп | 32 |
| Макс. кількість користувачів | 64 |
| Провідні зони | 8 |
| Програмовані виходи | 3/32 |
| Резервна батарея | 12 В, 7/9 A·год |
| Робоча температура | -10 °C — +40 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 290 x 100 x 310 мм |
| Розміри | 200 х 200 х 57 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Централі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 089 ₴

