Адресний універсальний модуль Тірас Tiras AM-MULTI+

- В наявності 2 од.
- Код: 204097
7 123 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AM-Multi+ - це універсальний адресний модуль, який, залежно від конфігурації, може використовуватися як адресний блок живлення, розширювач входів/виходів/реле, розширювач адресних інтерфейсів. 5 входів контролю протипожежної автоматики, два універсальні виходи для управління оповіщенням або іншою автоматикою, два виходи живлення 24В із сумарним вихідним струмом до 1А/24В, два універсальні слоти для встановлення модулів розширення - M-LOOP, M-OUT2R, підтримка до 250 адресних сповіщувачів під час використання одного або двох M-LOOP, вбудований блок живлення на 35Вт, вбудований ізолятор короткого замикання, підключення до адресної інтерфейсу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1260 г |
| Вага брутто | 1260 |
| Вага, г | 1600 |
| Висота | 280 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 80 |
| Живлення | 0,25 мА |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 105 x 290 мм |
| Розміри, мм | 280 х 280 х 80 |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 123 ₴

