Адресний пожежний сповіщувач задимлення Тірас Tiras DETECTO SMK100

влевовправо
- В наявності
- Код: 204086
1 094 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DETECTO SMK100 – адресний димовий пожежний сповіщувач, призначений для роботи у складі системи Tiras PRIME A. В основі сповіщувача ефективна апаратна платформа, тому основна його перевага – низьке енергоспоживання. В DETECTO SMK100 реалізована функція автоматичної компенсації запиленості, температури та старіння. Тому чутливість сповіщувача завжди підтримується на встановленому рівні, а частота технічних обслуговувань зменшується у кілька разів. Сповіщувач виконаний у сучасному ергономічному корпусі, конструкція якого забезпечує його швидку та легку установку, профілактику та обслуговування. DETECTO SMK100 сертифіковані та виробляються відповідно до стандарту ДСТУ EN 54-7.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Живлення | 20-25 В, 0,09 мА |
| Можливості використання | без ізолятора короткого замикання |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 60 x 110 мм |
| Розміри | Ф110 х 50 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 094 ₴





