Прибор приемно-контрольный пожарный Тирас Tiras PRIME A (HW2)

влевовправо
● Количество зон, не более 1000,
● Количество извещателей в зоне, шт, не более 32,
● Напряжение на клеммах АИ во всех режимах, В 24 – 25,
● Ток АИ, мА, не более 160,
● Технология связи SPE (Single Pair Ethernet) 700/1700м линия,
● Два транзисторных и два релейных выхода,
● Поддержка батарей LiFePO4,
● USB Type C,
● Поддержка коммуникаторов 4G+2G
● Количество извещателей в зоне, шт, не более 32,
● Напряжение на клеммах АИ во всех режимах, В 24 – 25,
● Ток АИ, мА, не более 160,
● Технология связи SPE (Single Pair Ethernet) 700/1700м линия,
● Два транзисторных и два релейных выхода,
● Поддержка батарей LiFePO4,
● USB Type C,
● Поддержка коммуникаторов 4G+2G
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Высота | 365 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 100 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Ширина | 350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси для зовнішніх пристроїв | 2 для підключення виходів типу ″відкритий колектор″ або ″сухий контакт″ |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, SPE 2 шт, USB-C |
| Вес | 3000 г |
| Вага брутто | 3000 |
| Входи/виходи | Базові: 6, Максимум в системі: 1000, ″Пожежа″, ″Несправність″, 2 програмовані транзисторні з можливістю підключення пристроїв оповіщення, 2 програмовані релейні з можливістю підключення пристроїв оповіщення |
| Питание | 220В |
| Класс защиты | IP30 |
| Кількість зон | 1000 |
| Кількість оповіщувачів в зоні | Адресні пристрої: до 250 в кільцевому, до 32 в радіальному |
| Модулі розширення | M-LTE |
| Особенности | Об'єднання в мережу відбувається за допомогою інтерфейсу SPE (Single Pair Ethernet) з можливістю з'єднання ППКП по топології ″лінія″ або “кільце”. |
| Резервне живлення | 2 свинцево-кислотних або LiFePO4 АКБ на 7-9 А•год |
| Рабочая температура | -10 - +40°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 105 x 365 мм |
| Розміри | 350х365х100 мм |
| Состояние | Новое |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип устройства | Пожежні централі |
| Час реакції на тривогу | тривога 10с, несправність 100с, пошкодження дроту 0,22 -2,5сO4 АКБ на 7-9 А • рік |
| Шлейфи | Адресні інтерфейси базові: 2, максимум в системі: 128 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте





