Патчкорд комбінований коаксіальний+живлення+звук 5м BNC+DC+AV

- В наявності 5 од.
- Код: 204094
168 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип BNC/RCA+DC(мама)/BNC+DC(тато),
● Розмір 5м
● Розмір 5м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина в пакованні | 5 м |
| Довжина: | 90 |
| Довжина кабеля | 5м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 90 мм |
| Тип | BNC+DC+AV |
| Тип пристрою | Комбінований |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴

