Напруга живлення: 12-16В, Режим очікування: 15мА / 12В, Режим комутації: 39мА / 12В, Дальність дії на відкритому просторі до 250 метрів, Робоча частота: 433.92МГц ± 50кГц, Випромінювана потужність: ≤10мВт, Пам'ять приймача: 680 кодів, Час тривожного сповіщення (в режимі «ТРИВОЖНА КНОПКА»): 3сек, Час готовності виробу до роботи 0.5сек, Комутаційні параметри реле: DC30V / 1.0A, DC60V / 0.3A, AC125V / 0.5A, Захист від відкриття (в режимі «ТРИВОЖНА КНОПКА»): КНОПКА Тампере, Пам'ять останньої події (в режимі «ТРИВОЖНА КНОПКА»): 30 хвилин, Діапазон робочих температур: -20ºС + 50ºС, Діапазон температур зберігання: -40ºС + 80ºС, Розміри: 85мм x 40мм x 20мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Загальні | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антісаботаж | Підтримує |
| Вага брутто | 250 |
| Відстань передачі | 250 м |
| Живлення | 12-16В |
| Робоча температура | -20ºС +50ºС |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 100 x 15 мм |
| Розміри | 85 x 40 x 20 мм |
| Споживання | очікування/комутація: 15мА/39мА |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Частотна характеристика | 433.92 МГц ± 50 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 037 ₴


