Пилосос професійний Karcher T 11/1 Classic

влевовправо
● Розрідження (мбар/кПа) 235 / 23,5,
● Витрата повітря (л/с) 40,
● Споживана потужність (Вт) 850,
● Об'єм сміттєзбірника (л) 11,
● Довжина кабелю (м) 7,5,
● Рівень звукового тиску (дБ(А)) 61,
● Маса (без аксесуарів) (кг) 3,915,
● Розміри (Д × Ш × В) (мм) 385 x 285 x 385
● Витрата повітря (л/с) 40,
● Споживана потужність (Вт) 850,
● Об'єм сміттєзбірника (л) 11,
● Довжина кабелю (м) 7,5,
● Рівень звукового тиску (дБ(А)) 61,
● Маса (без аксесуарів) (кг) 3,915,
● Розміри (Д × Ш × В) (мм) 385 x 285 x 385
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5880 г |
| Вага брутто | 5880 |
| Висота | 380 мм |
| Довжина: | 375 |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю (м) 7,5 |
| Особливості | Об'єм сміттєзбірника (л) 11 |
| Потужність | 850 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 390 x 380 x 375 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 494 ₴




