● Розміри 130 х 130 х 50 мм, вага 290 г,
● IP60,
● Підходить для встановлення на стіну чи стелю, для монтажу різних типів відеокамер, включаючи купольні та циліндричні,
● Виготовлена з міцного пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур,
● Камера встановлюється на знімній кришці, що забезпечує зручний доступ
● IP60,
● Підходить для встановлення на стіну чи стелю, для монтажу різних типів відеокамер, включаючи купольні та циліндричні,
● Виготовлена з міцного пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур,
● Камера встановлюється на знімній кришці, що забезпечує зручний доступ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Захист | IP60 |
| Розмір | 130 х 130 х 50 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 50 x 130 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP60 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴





