Детектор прихованої проводки Bosch GMS 120-27

влевовправо
● Максимальна глибина виявлення: 120 мм,
● Глибина виявлення магнітних металів, макс.: 100 мм,
● Глибина виявлення, немагнітний метал, макс.: 120 мм,
● Глибина виявлення кабелів під напругою, макс.: 50 мм,
● Глибина виявлення, дерев'яні конструкції, макс.: 30 мм,
● Захист від пилу і бризок: IP 54,
● Живлення: 2 х 1.5 В LR6 (AA), 2 х 1.2 В HR6 (AA), 1 х літій-іонна батарея BA 3.7 В 1.0 А•г
● Глибина виявлення магнітних металів, макс.: 100 мм,
● Глибина виявлення, немагнітний метал, макс.: 120 мм,
● Глибина виявлення кабелів під напругою, макс.: 50 мм,
● Глибина виявлення, дерев'яні конструкції, макс.: 30 мм,
● Захист від пилу і бризок: IP 54,
● Живлення: 2 х 1.5 В LR6 (AA), 2 х 1.2 В HR6 (AA), 1 х літій-іонна батарея BA 3.7 В 1.0 А•г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 240 г |
| Вага брутто | 640 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 205 |
| Додаткові характеристики | IP 54 |
| Живлення | 2 х 1.5 В LR6 (AA), 2 х 1.2 В HR6 (AA), 1 х літій-іонна батарея BA 3.7 В 1.0 А•год |
| Особливості | максимальна глибина виявлення: 120 мм, глибина виявлення магнітних металів, макс.: 100 мм, глибина виявлення, немагнітний метал, макс.: 120 мм, глибина виявлення кабелів під напругою, макс.: 50 мм, Глибина виявлення, дерев'яні конструкції, макс.: 30 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 80 x 205 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Нівеліри,далекоміри,детектори |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 984 ₴



