LED прожектор з датчиком руху VIDEX F3 30W 5000K 220V

влевовправо
● Особливості: З датчиком руху та освітленості
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 180-265 V,
● Потужність: 30 Вт,
● Енергоефективність: 95 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 2850 Lm,
● Максимальна сила струму: 150mA,
● Кут розсіювання: 110°,
● Розміри: 154 x 141 x 52 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 180-265 V,
● Потужність: 30 Вт,
● Енергоефективність: 95 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 2850 Lm,
● Максимальна сила струму: 150mA,
● Кут розсіювання: 110°,
● Розміри: 154 x 141 x 52 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 360 г |
| Вага брутто | 360 |
| Висота | 141 мм |
| Клас захисту | IP65, IK07 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність споживання, Вт | 30 |
| Потік | 2850 Лм 5000K |
| Робоча температура | -20°C - + 40°С |
| Розмір | 154 x 141 x 52 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 60 x 170 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 154 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴





