Свердла і насадки Bosch X-LINE-30 TITANIUM

Набір X-Line від Bosch відповідає всім вимогам домашніх майстрів і включає в себе, розміщені в практичному пластиковій валізі, приладдя: 11 свердел по металу HSS-TiN Ø 1.5-6.5 мм, 4 свердла по каменю HM Ø 4/5/6/7 мм, 4 свердла по деревині Ø 4/5/6/8 мм, 10 насадок-біт L = 25 мм, PH 1/2/3, PZ 1/2/3, SL 4/6, Т 20/25, Універсальний магнітний утримувач зенкер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Вага брутто | 480 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 170 |
| Додаткові характеристики | 11 свердел для металу HSS-TiN O 1.5-6.5 мм, 4 свердла для каменю HM O 4/5/6/7 мм, 4 свердла для деревини O 4/5/6/8 мм, 10 насадок-біт L = 25 мм, PH 1/2/3, PZ 1/2/3, SL 4/6, Т 20/25, Універсальний магнітний тримач, Зенкер |
| Особливості | Кількість у одному наборі 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 45 x 170 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴

