Блок живлення Mean Well MDR-40-12 12В 3.33А

AC-DC промислове джерело живлення на DIN-рейку, Вихід 12 постійного струму при 3,33 А, пластиковий корпус, вихідна потужність 40 Вт, 12В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 3.33 А |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230 г |
| Вага брутто | 230 |
| Вхідна напруга | 85~264 В AC/120~370 В DC |
| Потужність | 40 Вт |
| Робоча температура | -20 ~ +70 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 82 x 99 x 30 мм |
| Розміри | 40х90х100 мм |
| Сила струму на виході | 3.33 А |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | AC / DC-перетворювач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴

