Полиця 4 точки кріплення перфорована сіра 19″ 650мм

- В наявності 2 од.
- Код: 204106
1 295 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Конструктив 19″,
● Висота, U 1,
● Глибина, мм 650,
● Тип полиці стаціанарна
● Висота, U 1,
● Глибина, мм 650,
● Тип полиці стаціанарна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6380 г |
| Вага брутто | 6380 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 670 |
| Розмір | 650 мм 19" 1U 2 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 460 x 45 x 670 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴

