Очисник високого тиску - практичний та універсальний для будь-яких робіт з очищення. Модель очищувача - це садова мінімийка для вирішення великого спектру завдань із очищення присадибної території. У базову комплектацію входить інноваційна насадка 3-в-1, що застосовується в різних режимах, залежно від ступеня забруднення поверхні, що обробляється. Струмінь під високим тиском 135 бар робить миття високого тиску потужним і ефективним садовим електроінструментом для результативного вологого прибирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8000 г |
| Вага брутто | 9520 |
| Довжина: | 430 |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю, м 5, Довжина шлангу 7 м (ПВХ) |
| Особливості | Робочий тиск, бар 135, Робоча температура 40 ° C, Продуктивність, л/год 410 |
| Потужність | 1900 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 350 x 360 x 430 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Садова техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 689 ₴


