Шнур живлення 1.8 м, 0.75 мм2, Kingda С13-CEE 7/7

Кабель живлення Kingda призначений для підключення мережевих фільтрів, моніторів, аудіо/відеоапаратури, принтерів та іншого обладнання до мережі живлення 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 180 |
| Розмір | 1,8м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 50 x 180 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴

