Універсальний ніж з точилкою Fiskars (156017) 1023618

● Для ефективної роботи ваш ніж повинен завжди залишатися гострим, тому в чохол кожного ножа Fiskars вбудована точилка,
● ергономічна ручка ножа та вбудована точила дозволяють працювати інструментом як правшам так і шульгам
● ергономічна ручка ножа та вбудована точила дозволяють працювати інструментом як правшам так і шульгам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 135 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 21 |
| Матеріал | сталь нержавіюча |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 25 x 280 мм |
| Розміри | 215 x 40 x 21 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942 ₴

