Патч-панель 19″ 24xRJ-45 FTP кат. 5e

Патч-панель категорії 5е має 24 роз'єми RJ-45. Призначена для комутації між пасивним та активним обладнанням, комп'ютерами, є відмінним рішенням для упорядкування слаботочних систем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Вага брутто | 800 |
| Довжина: | 500 |
| Розмір | 19″ 24xRJ-45 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 60 x 500 мм |
| Тип пристрою | Патч-панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴

