Набір плоскогубців Bosch (1600A02W7K) 4 шт

● Високоякісні, довговічні інструменти з твердої вуглецевої сталі (60 HRC),
● Розроблений для високої точності та універсальності із зазором у поверхні захоплення лише 0.1 - 0.3 мм,
● Плавне керування завдяки ергономічній зовнішній та внутрішній формі,
● Висока стійкість до іржі завдяки хромованій нікельованій поверхні,
● Великі зони м'якого захоплення забезпечують підвищений комфорт і контроль,
● Багаторозмірне застосування завдяки кнопковому регулюванню (26 зубів)
● Розроблений для високої точності та універсальності із зазором у поверхні захоплення лише 0.1 - 0.3 мм,
● Плавне керування завдяки ергономічній зовнішній та внутрішній формі,
● Висока стійкість до іржі завдяки хромованій нікельованій поверхні,
● Великі зони м'якого захоплення забезпечують підвищений комфорт і контроль,
● Багаторозмірне застосування завдяки кнопковому регулюванню (26 зубів)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1140 |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 280 |
| Матеріал | робочої частини: вуглецева сталь (55CS) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 35 x 280 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 354 ₴

