Сегментований будівельний ніж Bosch Professional 18 мм

- В наявності 1 од.
- Код: 204106
775 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Ніж Bosch - високоякісний інструмент, призначений для різних завдань із різання,
● Механізм фіксації забезпечує надійне блокування леза,
● Лезо виготовлено з високоякісної сталі, що гарантує його високу ріжучу здатність. Складається із сегментів, які можна відламувати в міру зношування,
● Зручна ручка дозволяє комфортно тримати ніж у руці.
● Механізм фіксації забезпечує надійне блокування леза,
● Лезо виготовлено з високоякісної сталі, що гарантує його високу ріжучу здатність. Складається із сегментів, які можна відламувати в міру зношування,
● Зручна ручка дозволяє комфортно тримати ніж у руці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 230 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 15 x 230 мм |
| Розміри | 18 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴

