Акумуляторний перфоратор з SDS plus Bosch GBH 187-LI

- В наявності 1 од.
- Код: 204098
17 038 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чемпіон з ефективності для швидкого свердління отворів на одному заряді акумулятора. Кращий захист завдяки KickBack Control і Vibration Control. Оптимізований безщітковий двигун і механізм для швидшої роботи. Сумісний із пилозбірником GDE 18V-16. Стан батареї можна відразу побачити на екрані ЛМІ та в інтелектуальному додатку для індивідуального налаштування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6380 |
| Висота | 365 мм |
| Довжина: | 485 |
| Додаткові характеристики | Макс. діаметр свердління в металі 13 мм, Макс. діаметр свердління в дереві 30 мм |
| Особливості | Тримач для машини SDS plus, Енергія удару 2,4 J, Частота ударів при номінальній частоті обертання 4.350 -4.350 уд/хв |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 365 x 485 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 038 ₴

