Бур д/арм.бетону Bosch SDS Plus-7X 6x150x215

Суцільно твердосплавна головка з чотирма канавками, виготовлена з високоякісного твердого сплаву, забезпечує виняткову зносостійкість при ударі. Технологія дифузійного зварювання (IDS) від Bosch забезпечує міцне з’єднання головки та канавки. Підходить для всіх перфораторних дрилів SDS plus.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 305 |
| Додаткові характеристики | Конструкція з чотирма головками із широкими каналами зменшує знос свердла завдяки ефективному видаленню пилу |
| Особливості | 6x150x215 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 15 x 305 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴

