Перфоратор Bosch PBH 2100 RE

Перфоратор BOSCH PBH 2100 RE - потужний, практичний та легкий операційний електроінструмент для свердління бетону та цегляної кладки із серії ″Домашній майстер″. Перфоратор – інструмент з ідеальною ергономікою, невеликою вагою. Для зміни оснастки в електроперфораторі використовується швидкозатискний патрон, долото може встановлюватися в різних положеннях завдяки системі Vario-Lock. Для виконання свердлильних робіт у деревині та металі в перфораторі функція удару блокується. На кнопковому вимикачі є вбудована електроніка для регулювання частоти обертання - функція ″Розгону″. Легке пробивання бетону та м'якої кам'яної кладки, руйнування, свердління та загвинчування з потужністю 550 Ватт. Потужний удар: пневматичний ударний механізм Bosch з окремим ударом 1,7 Дж для високої сили удару у твердих матеріалах незалежно від тиску.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2200 г |
| Вага брутто | 3840 |
| Висота | 380 мм |
| Довжина: | 380 |
| Додаткові характеристики | Макс отвори в сталі 13 мм, Макс отвори в дереві 30 мм |
| Особливості | Кількість ударів за хв 0 -5800, Число оборотів холостого ходу за хв 0 -2300, Макс Ø отвори в бетоні 20 мм |
| Потужність | 550 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 380 x 380 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 596 ₴

