Як і інші моделі серії CCR2004, цей CCR також оснащений процесором Amazon Annapurna Labs Alpine v2 із 4x 64-розрядними ядрами ARMv8-A Cortex-A57. Хоча цей ЦП працює на частоті 1,2 ГГц, маршрутизатор може бути втричі швидшим, ніж CCR попереднього покоління. Це тиха електростанція. Насолоджуйтеся всією потужністю справжнього CCR у спокої та тиші. Позбудьтеся шуму та галасу у вашому офісі, студії, серверній кімнаті чи домашній лабораторії без шкоди для продуктивності! Новий маршрутизатор має 18 дротових портів, у тому числі 16 портів Gigabit Ethernet і два модулі 10G SFP+. Він також має консольний порт RJ-45 на передній панелі. Кожна група з 8 портів Gigabit Ethernet підключена до окремого комутатора сімейства Marvell Amethyst. Кожна мікросхема комутатора має повнодуплексну лінію 10 Гбіт/с, підключену до ЦП. Те саме стосується кожної клітки SFP+ – окрема повнодуплексна лінія 10 Гбіт/с. Плати оснащені 4 ГБ оперативної пам’яті DDR4 і 128 МБ пам’яті NAND.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | SFP |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Загальні | |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | AL32400 1.2 ГГц |
| Ethernet порти (DownLink) | 16х 1G Ethernet |
| Ethernet порти (Uplink) | 2х 10G SFP+ |
| ROM/RAM | 128 Мб NAND/4Гб |
| Вага | 1460 г |
| Вага брутто | 1460 |
| Живлення | 48В 0.9А 36 Вт |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Операційна система | RouterOS v7, License level 6 |
| Робоча температура | -20°C - +60°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 55 x 385 мм |
| Розміри | 272 x 195 x 44 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 599 ₴





