Маршрутизатор MikroTik CCR2116-12G-4S+ 16-портовий

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 204083
48 350 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13 портів Ethernet 10/100/1000 Гбіт/с, 4 порти SFP+, 16-ядерний процесор AL73400 2 ГГц, RouterOS L6, RAM DDR4 16 ГБ, MTBF 200 000 годин за темп. 25 C, роб. темп. -20 ° C - 60 ° C, живлення АС 100-240В 72 Вт, M.2 слот, моніторинг температури, 443 x 199 x 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | SFP |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Загальні | |
| Висота | 199 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 44 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 443 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | AL73400 2 ГГц |
| Ethernet порти (DownLink) | 13 Ethernet 10/100/1000 Гбіт/с |
| Ethernet порти (Uplink) | 4 SFP+ |
| ROM/RAM | RAM 16 Гб |
| Локальна пам'ять | 128 Мб NAND |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Монітор температури на платі | Підтримує |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Операційна система | RouterOS (v7) |
| Порт живлення | 2 AC |
| Потужність споживання | 72 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +60°C |
| Розміри | 443 x 199 x 44 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 350 ₴



