Захисна решітка для камер (біла) DS 120/95w

Внутрішній діаметр кожуха - 120 мм. Зовнішній діаметр кожуха -160 мм. Висота кожуха - 95 мм. Для купольних відеокамер DS-2CD1323G0-IU, DS-2CD1321-I, DS-2CD1H43G0-IZ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 150 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 110 x 70 мм |
| Стан | Нове |
| Сумісний з серіями камер | DS-2CD1323G0-IU, DS-2CD1321-I, DS-2CD1H43G0-IZ |
| Тип пристрою | Кронштейні для камер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴

