Оптичний модуль SFP 1.25G S-31DLC20D

S-31DLC20D - це трансивер SFP 1,25 Гбіт / с з двоволоконним роз'ємом LC 1310 нм для одномодових волоконно-оптичних з'єднань довжиною до 20 км з DDMI.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина хвилі | 1310 нм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 г |
| Вага брутто | 15 |
| Висота | 10 мм |
| Відстань передачі | 20 км |
| Довжина: | 70 |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Макс. пропускна спроможність | 1.25 Гб/с |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Метод роботи | Двоспрямована передача через один волокн |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Порти (вихід) | LC |
| Робоча температура | -40°С -70°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 70 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴

