Маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS) 5-портовий PoE

5-портовий PoE маршрутизатор. RouterOS L4, CPU 800 МГц, RAM 128 Мб. Порти: 1x RJ45 (1000M), 4x RJ45 (1000M) c PoE (802.3af), USB, DC 12-57В. -40º до + 70ºC, 114х137х29 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | SFP |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Загальні | |
| Вага | 680 г |
| Висота | 137 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 29 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | QCA9557 800 MHz |
| Ethernet порти (DownLink) | 1x RJ45 (1000M), 4x RJ45 (1000M) c PoE (802.3af) |
| Ethernet порти (Uplink) | 1x SFP (1000M) |
| ROM/RAM | 128Мб |
| USB | є |
| Вага брутто | 680 |
| Живлення від PoE-in | Є (Passive PoE) |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Локальна пам'ять | 16МБ, Flash |
| Монітор температури на платі | є |
| Моніторинг напруги | є |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Потужність споживання | 9Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 385 x 240 мм |
| Розміри | 114х137х29 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 ₴

