Розподільний щит ETI ECT 12PT IP40

● Спосіб монтажу: зовнішньої установки,
● Номінальний струм (A): 63A,
● Номінальна напруга AC (В): 400В,
● Номінальна напруга DC (В): 400В,
● Ступінь захисту IP: 40,
● Кількість модулів (всього / в ряду): 12 ,
● Кількість рядів: 1
● Номінальний струм (A): 63A,
● Номінальна напруга AC (В): 400В,
● Номінальна напруга DC (В): 400В,
● Ступінь захисту IP: 40,
● Кількість модулів (всього / в ряду): 12 ,
● Кількість рядів: 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 920 |
| Габарити | 236 x 287 x 112 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 12 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 230 x 110 x 285 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴

