Розподільний щит ETI ECT 24PT IP40

● Спосіб монтажу: зовнішньої установки,
● Номінальний струм (A): 63A,
● Номінальна напруга AC (В): 400В,
● Номінальна напруга DC (В): 400В,
● Ступінь захисту IP: 40,
● Кількість модулів (всього / в ряду): 24/12 ,
● Кількість рядів: 2
● Номінальний струм (A): 63A,
● Номінальна напруга AC (В): 400В,
● Номінальна напруга DC (В): 400В,
● Ступінь захисту IP: 40,
● Кількість модулів (всього / в ряду): 24/12 ,
● Кількість рядів: 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1360 |
| Габарити | 361 x 287 x 112 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 24 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 110 x 355 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴

