Тип пристрою: доводчик, тип штанги: коленная, максимальна ширина дверей, мм: 950, максимальна вага дверей, кг: 60, регулювання швидкості закриття: є, режим блокування у відкритому положенні: є, матеріал: алюмінієвий сплав, колір: срібний, робоча температура, ° C: -30 ~ +50, розміри, мм: 186 х 45 х 70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60000 г |
| Вага брутто | 1000 |
| Вага двері | 60 кг |
| Кількість в ящику | 10 шт. |
| Регулювання режимів роботи | є |
| Робоча температура | -30 ~ +50 ° C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 70 x 186 мм |
| Розміри | 186 х 45 х 70 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип важеля | колінний |
| Тип пристрою | Дверний доповідач |
| Фіксація відкритого положення | є |
| Ширина дверей | 950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴


