Кран LifeSaver Jerrycan Tap Army Green

влевовправо
Кран LifeSaver Jerrycan для використання з LifeSaver Jerrycan.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 130 |
| Особливості | сумісний з LifeSaver Jerrycan |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 70 x 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 741 ₴



