Портативна пляшка для очищення води LifeSaver Liberty Blue

влевовправо
- В наявності 8 од.
- Код: 204061
5 010 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляшка для очищення води LifeSaver Liberty™ - це перший і єдиний у світі портативний очищувач води, що є пляшкою з вбудованим насосом. Використовуючи ту ж передову технологію фільтрації, що й оригінальна пляшка LifeSaver, пляшка для очищення води LifeSaver Liberty™ є меншою, легшою та універсальнішою версією, але при цьому міцною і простою у використанні. Найкраща пляшка для очищення води для любителів активного відпочинку, мандрівників, туристів або тих, кому потрібне надійне джерело питної води. Технологія FailSafe – коли мембрани фільтра заблоковані, вода не може пройти, що забезпечує безпеку користувачів. Матеріали продукту та очищена вода не містять BPA та BPS. Швидкість потоку – 1,2 л/хв. Ресурс до 2000 л. Ємність: 400 мл
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberty |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 700 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 260 |
| Додаткові характеристики | пропускна спроможність 1.2л/хв, ресурс фільтра 2 000 л |
| Об'єм, л | 0.4 |
| Особливості | очищення від бактерій, вірусів 99,99%, Фільтр з активованим вугіллям знижує вміст хімічних речовин та важких металів, а також покращує смак та запах |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 80 x 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 010 ₴







