Компактний набір для барбекю Roxon S601

влевовправо
Roxon Multi BBQ Tool – корисний і компактний інструмент для приготування м'яса або інших продуктів на грилі. Він являє собою декілька окремих інструментів, сполучених між собою. Цей мульті інструмент для барбекю складається з складаного ножа, лопатки і виделки. Основним матеріалом для них є сталь 5Cr15MoV. Це сплав з добре вираженою стійкістю до корозії. Він містить невеликий відсоток вуглецю і легованих хромом, молібденом, ванадієм. В результаті, сталь добре переносити контакт з водою, має твердість 48/52 HRC і легко заточується при необхідності. Безпосередньо до ножа кріпляться лопатка і вилка. Обидва інструменту зроблені повністю металевими, зі складною ручкою. У вилки 4 зубчики з щербинами, щоб м'ясо не злетало з неї. Вилку з лопаткою можна з'єднання єднати таким чином, щоб вони грали роль щипців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ROXON |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 640 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 290 |
| Додаткові характеристики | Комплектація: ніж, лопатка, щипці, штопор, відкривачка для пляшок, чохол |
| Матеріал | сталь 5Cr15MoV |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 40 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴




