Газова система для приготування їжі BRS-T15A

влевовправо
● Тип з'єднання балона Різьбовий,
● Об'єм, л 0,75, 1,2,
● Потужність, кВт 1,4,
● Витрата палива, гр/год 106 ,
● Закипання 6 хв,
● Комплектація два казанка, пальник,
● Маса, г 310
● Об'єм, л 0,75, 1,2,
● Потужність, кВт 1,4,
● Витрата палива, гр/год 106 ,
● Закипання 6 хв,
● Комплектація два казанка, пальник,
● Маса, г 310
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 720 |
| Вага, г | 310 |
| Висота | 190 мм |
| Довжина: | 145 |
| Додаткові характеристики | 106 гр/год |
| Об'єм, л | 0,75, 1,2 |
| Особливості | 1,4 кВт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 145 x 190 x 145 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 202 ₴



