Ніж червоний Victorinox Swiss Army Spartan 1.3603

Ніж має набір з 12 функцій: великий клинок, малий клинок, штопор, ніж для відкривання консервів, з малою викруткою (може працювати як хрестова), комбінований інструмент з відкривалкою для пляшок, з плоскою викруткою із інструментом для зняття ізоляції, шило, кернер, кільце для підвісу, пінцет, зубочистка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Висота | 26.5 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Особливості | Ніж виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі. Рукоятка виконана з глянцевого нейлону |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 20 x 100 мм |
| Розміри | 91 x 26.5 x 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447 ₴

